Archiv rubriky: Výsledky soutěží

Výsledková listina Ohnišov 2.10.2021

MUŽI
pořadí družstvo čas L čas P body
1 Vršovka 20,24 20,21 15
2 Ohnišov 21,25 21,92 14
3 Bukovice 21,90 22,45 13
4 Černčice 22,93 22,09 12
5 Nahořany 23,76 23,43 11
6 Velké Petrovice 22,75 24,31 10
7 Nový Hrádek 27,78 27,56 9
8 Kramolna NTC 49,54 35,99 8

 

ŽENY
pořadí družstvo čas L čas P body
1 Velké Petrovice 21,42 21,10 15
2 Kramolna NTC 21,71 20,86 14
3 Ohnišov 21,27 22,27 13
4 Černčice 22,76 22,00 12
5 Nový Hrádek 25,42 30,24 11
6 Blažkov 21,17 31,58 10
Categories: Výsledky soutěží

Výsledková listina Bukovice 18.9.2021

MUŽI 1. kolo
pořadí družstvo čas L čas P body
1 Ohnišov 25,98 26,37 15
2 Nový Hrádek 27,55 27,32 14
3 Kramolna NTC 27,89 28,84 13
4 Bukovice 28,76 28,97 12
5 Černčice 28,24 29,21 11
6 Nahořany 29,23 36,32 10
7 Velké Petrovice 32,40 36,51 9
8 Vršovka 69,85 76,18 8
MUŽI 2. kolo
1 Bukovice 28,62 26,25 15
2 Vršovka 29,19 27,54 14
3 Kramolna NTC 28,08 29,65 13
4 Ohnišov 27,04 30,24 12
5 Černčice 29,77 31,04 11
6 Velké Petrovice 29,58 31,26 10
7 Nahořany 32,68 30,07 9
8 Nový Hrádek 27,99 38,25 8
ŽENY 1. kolo
pořadí družstvo čas L čas P body
1 Kramolna NTC 27,87 26,87 15
2 Černčice 27,92 27,02 14
3 Velké Petrovice 32,62 30,14 13
4 Blažkov 32,97 34,83 12
5 Ohnišov 35,66 31,73 11
6
ŽENY 2. kolo
1 Kramolna NTC 27,25 26,85 15
2 Černčice 27,32 27,54 14
3 Velké Petrovice 31,31 31,13 13
4 Blažkov 32,25 34,95 12
5 Ohnišov 73,67 74,01 11
6
Categories: Výsledky soutěží

Výsledková listina Kramolna 12.9.2021

MUŽI
pořadí družstvo čas L čas P body
1 Bukovice 25,23 25,42 15
2 Ohnišov 24,25 26,63 14
3 Kramolna 26,02 27,23 13
4 Vršovka 27,27 26,58 12
5 Černčice 25,34 27,31 11
6 Velké Petrovice 28,77 28,93 10
7 Nahořany B 29,53 28,93 9
8 Nahořany A 32,05 30,28 8
ŽENY
pořadí družstvo čas L čas P body
1 Blažkov 26,75 26,25 15
2 Kramolna NTC 28,06 27,40 14
3 Černčice 27,79 28,52 13
4 Velké Petrovice 28,80 26,20 12
5 Ohnišov 29,67 26,95 11
Categories: Výsledky soutěží

Výsledková listina Nahořany 11.9.2021

MUŽI
pořadí družstvo čas L čas P body
1 Ohnišov 25,21 24,85 15
2 Černčice 25,57 26,76 14
3 Bukovice 26,77 27,06 13
4 Nahořany B 27,27 28,54 12
5 Nahořany A 27,67 28,61 11
6 Kramolna NTC 29,02 27,97 10
7 Vršovka 30,07 30,05 9
8 Velké Petrovice 31,78 27,17 8
9 Lhota u Nahořan N N 0
ŽENY
pořadí družstvo čas L čas P body
1 Velké Petrovice 27,15 27,03 15
2 Kramolna NTC 27,20 26,05 14
3 Černčice 28,27 28,63 13
4 Blažkov 30,08 31,84 12
5 Ohnišov 30,08 32,17 11
6 Nahořany 41,25 40,19 10
Categories: Výsledky soutěží

Výsledková listina Nový Hrádek 4.9.2021

MUŽI 1. kolo
pořadí družstvo čas L čas P body
1 Nový Hrádek 25,41 26,38 15
2 Nahořany 26,91 26,84 14
3 Kramolna NTC 27,55 27,23 13
4 Černčice 27,98 27,69 12
5 Ohnišov 27,50 28,78 11
6 Bukovice 29,22 28,53 10
7 Velké Petrovice 32,13 32,13 9
8 Vršovka 37,90 38,02 8
MUŽI 2. kolo
1 Bukovice 25,67 26,06 15
2 Ohnišov 26,45 26,04 14
3 Kramolna NTC 27,58 26,77 13
4 Nový Hrádek 26,52 27,97 12
5 Nahořany 28,22 25,94 11
6 Černčice 29,40 29,07 10
7 Vršovka 29,96 29,77 9
8 Velké Petrovice 32,93 30,48 8
ŽENY 1. kolo
pořadí družstvo čas L čas P body
1 Černčice 26,67 28,40 15
2 Blažkov 28,05 28,92 14
3 Kramolna NTC 29,19 27,04 13
4 Velké Petrovice 29,77 32,46 12
5 Ohnišov 30,81 34,25 11
6 Nový Hrádek 30,49 35,01 10
ŽENY 2. kolo
1 Ohnišov 27,38 26,92 15
2 Kramolna NTC 28,62 26,69 14
3 Velké Petrovice 28,88 27,27 13
4 Černčice 26,96 29,23 12
5 Nový Hrádek 28,49 29,42 11
6 Blažkov 28,61 32,81 10
Categories: Výsledky soutěží

Výsledková listina Nový Hrádek 19.9.2020

MUŽI
pořadí družstvo čas L čas P body
1 Ohnišov 24,79 25,45 15
2 Nahořany 26,46 25,07 14
3 Bukovice 25,52 27,11 13
4 Velké Petrovice 28,50 27,98 12
5 Kramolna NTC 25,80 28,53 11
6 Nový Hrádek 31,89 28,80 10
7 Černčice 31,84 34,64 9
8 Vršovka 35,75 33,83 8
ŽENY
pořadí družstvo čas L čas P body
1 Černčice 29,29 28,13 15
2 Blažkov A 27,28 29,67 14
3 Velké Petrovice 24,68 29,88 13
4 Kramolna NTC 27,55 30,46 12
5 Ohnišov 27,41 30,60 11
6 Nový Hrádek 30,02 39,67 10
7 Blažkov B 43,63 37,80 9
Categories: Výsledky soutěží

Výsledková listina Bukovice 12.9.2020

MUŽI
pořadí družstvo čas L čas P body
1 Bukovice 27,38 26,92 15
2 Nový Hrádek 25,88 27,86 14
3 Vršovka 29,18 26,51 13
4 Kramolna NTC 28,10 29,42 12
5 Nahořany 30,69 27,55 11
6 Černčice 31,05 30,40 10
7 Ohnišov 33,70 33,44 9
8 Velké Petrovice 27,66 39,55 8
9 Žďár nad Metují 34,78 43,95 7
ŽENY
pořadí družstvo čas L čas P body
1 Černčice 26,44 26,40 15
2 Velké Petrovice 26,70 26,37 14
3 Kramolna NTC 1 27,90 27,84 13
4 Blažkov A 28,82 28,76 12
5 Ohnišov 29,79 28,76 11
6 Kramolna NTC 40,72 36,43 10
7 Blažkov B 41,43 31,64 9
Categories: Výsledky soutěží

Výsledková listina Kramolna 29.8.2020

MUŽI
pořadí družstvo čas L čas P body
1 Kramolna NTC 24,86 24,93 15
2 Černčice 24,68 25,10 14
3 Nahořany 26,09 24,81 13
4 Bukovice 26,53 25,81 12
5 Vršovka 27,29 25,41 11
6 Ohnišov 28,60 28,19 10
7 Malá Čermná 34,02 33,23 9
8 Velké Petrovice 36,94 29,04 8
ŽENY
pořadí družstvo čas L čas P body
1 Černčice 24,72 25,13 15
2 Kramolna NTC 25,86 24,87 14
3 Ohnišov 26,77 24,94 13
4 Kramolna NTC 1 26,60 29,82 12
5 Blažkov B 29,95 29,54 11
6 Blažkov A 32,02 31,58 10
7 Velké Petrovice 33,04 24,52 9
Categories: Výsledky soutěží

Výsledková listina Vršovka 22.8.2020

MUŽI
pořadí družstvo čas L čas P body
1 Kramolna NTC 26,04 26,49 15
2 Ohnišov 25,20 26,50 14
3 Bukovice 26,24 26,56 13
4 Vršovka 26,46 26,87 12
5 Nahořany 28,36 26,83 11
6 Řešetova Lhota 28,10 31,63 10
7 Nový Hrádek 31,72 29,44 9
8 Černčice 38,57 34,97 8
9 Velké Petrovice 39,84 37,63 7
10 Spy 57,43 1,04,09 6
ŽENY
pořadí družstvo čas L čas P body
1 Blažkov B 21,11 20,79 15
2 Ohnišov 21,31 21,10 14
3 Černčice 22,12 20,88 13
4 Kramolna NTC 22,47 21,90 12
5 Velké Petrovice 22,56 21,25 11
6 Kramolna NTC 1 22,26 23,18 10
7 Blažkov A 24,76 22,49 9
Categories: Výsledky soutěží

Výsledková listina Nahořany 15.8.2020

MUŽI
pořadí družstvo čas L čas P body
1 Ohnišov 25,91 26,43 15
2 Bukovice 26,98 26,04 14
3 Nový Hrádek 27,79 26,71 13
4 Černčice 27,52 28,07 12
5 Nahořany 28,33 27,91 11
6 Vršovka 29,51 24,73 10
7-8 Kramolna NTC 27,93 29,60 9
7-8 Velké Petrovice 25,62 29,60 9
9 Malá Čermá 32,08 31,44 7
10 Řešetova Lhota 32,77 29,73 6
11 Spy 52,76 55,77 5
12 Lhota – Doubravice 75,75 79,65 4
13 Rychnovek – NP 0,00 0,00 0
ŽENY
pořadí družstvo čas L čas P body
1 Velké Petrovice 25,72 25,09 15
2 Blažkov A 26,17 25,88 14
3 Černčice 26,25 26,85 13
4 Ohnišov 27,38 27,31 12
5 Kramolna NTC 28,60 26,61 11
6 Blažkov B 30,50 28,72 10
7 Kramolna NTC 1 30,55 28,70 9
Categories: Výsledky soutěží