Archiv autora: Lenka

Výsledková listina Blažkov 15.6.2024

  • ze dvou pokusů se počítal ten lepší
MUŽI
pořadí družstvo čas L čas P body
1 Bukovice 19,38 20,41 10
2 Kramolna 20,41 20,57 9
3 Černčice 20,75 20,61 8
4 Malá Čermná 20,86 21,25 7
5 Ohnišov 20,85 21,56 6
6 Nový Hrádek 21,79 23,23 5

 

ŽENY
pořadí družstvo čas L čas P body
1 Kramolna NTC 20,96 20,80 10
2 Kramolna NTC1 20,97 20,81 9
3 Velké Petrovice 20,27 21,67 8
4 Blažkov Mentolky 21,10 22,24 7
5 Blažkov Růžovky 22,38 21,55 6
6 Ohnišov 22,42 23,51 5
7 Černčice 27,27 23,08 4
Categories: Výsledky soutěží

Výsledková listina Malá Čermná 25.5.2024

MUŽI
pořadí družstvo čas L čas P body
1 Kramolna NTC 23,33 23,30 10
2 Ohnišov 23,45 22,29 9
3 Bukovice 23,53 22,56 8
4 Černčice 24,61 24,76 7
5 Malá Čermná 27,88 23,38 6
ŽENY
pořadí družstvo čas L čas P body
1 Velké Petrovice 25,30 24,60 10
2 Ohnišov 27,14 26,46 9
3 Kramolna NTC 28,62 27,50 8
4 Blažkov Růžovky 26,66 28,84 7
5 Kramolna NTC1 29,28 29,57 6
6 Černčice 32,24 36,45 5
7 Blažkov Mentolky 36,43 40,39 4
Categories: Výsledky soutěží

RL 11.5.2024

RL svolána před soutěží v Černčicích členem SDH Černčice.

Projednáno:

  • Schváleno zapůjčení 3 členů do družstva SDH Malá Čermná muži.
Categories: Jednání Rady ligy

Výsledková listina Černčice 11.5.2024

MUŽI
pořadí družstvo čas L čas P body
1 Černčice 25,57 25,15 10
2 Ohnišov 26,32 24,74 9
3 Bukovice 24,75 26,70 8
4 Kramona NTC 26,14 27,89 7
5 Malá Čermná 44,35 44,24 6
6 Dolsko 48,44 45,46 5
ŽENY
pořadí družstvo čas L čas P body
1 Blažkov – Mentolky 27,53 25,33 10
2 Černčice B 27,29 28,41 9
3 Kramolna NTC 29,31 30,65 8
4 Kramolna NTC1 31,44 33,39 7
5 Velké Petrovice 32,98 35,59 6
6 Černčice A 33,84 38,47 5
7 Blažkov – Růžovky 27,85 39,76 4
8 Ohnišov 31,11 40,55 3
Categories: Výsledky soutěží

Jednání RL 20.2.2024

RL svolána k pravidelnému jednání dne 20. února 2024

Místo konání: restaurace Reduta Náchod

Přítomni všichni členové RL.

Projednáno:

  • Schválena pravidla pro letošní ročník.
  • Schválen kalendář pro letošní ročník.
  • Rezignace členů RL Rozínek Josef SDH Vršovka a Suchánek Vladimír SDH Nový Hrádek.
  • Projednáno a schváleno – nový pořadatel soutěže SDH Malá Čermná.
  • Nový člen RL Birke Marek SDH Malá Čermná (775 442 207).
  • Schválena výjimka pro SDH Kramolna a SDH Ohnišov – povolent start člena/členky družstva z jiného okresu pro letošní ročník.
  • Schválen návrh pořádat soutěže na 2 kola. Pořadatel určí hodnocení – součet pokusů nebo lepší pokus.
  • Schválené termíny soutěží pro rok 2024, všechny soutěže začínají ve 13:00:
    • 11. května Černčice
    • 25. května Malá Čermná
    • 15. června Blažkov
    • 31. srpna Kramolna
    • 14. září Bukovice
    • 21. září Ohnišov
Categories: Jednání Rady ligy

Výsledková listina Bukovice 16.9.2023

MUŽI
pořadí družstvo čas L čas P body
1 Bukovice 26,50 26,24 10
2 Ohnišov 26,58 25,76 9
3 Kramolna NTC 26,14 27,71 8
4 Blažkov 28,34 28,47 7
5 Nový Hrádek 27,92 28,70 6
6 Malá Čermná 27,74 35,07 5

 

ŽENY
pořadí družstvo čas L čas P body
1 Velké Petrovice 25,58 24,57 10
2 Ohnišov 26,71 26,16 9
3 Kramolna NTC1 26,95 25,78 8
4 Kramolna NTC 26,12 28,13 7
5 Černčice 30,04 28,37 6
6 Blažkov Růžovky 28,59 32,96 5
7 Blažkov Mentolky 47,03 52,47 4
Categories: Výsledky soutěží

Výsledková listina Nový Hrádek 9.9.2023

MUŽI
pořadí družstvo čas L čas P body
1 Ohnišov 25,62 24,52 10
2 Bukovice 26,30 27,58 9
3 Blažkov 27,89 28,15 8
4 Nový Hrádek 29,90 27,20 7
5 Kramolna NTC 45,78 45,17 6
6 Malá Čermná 50,79 51,74 5
ŽENY
pořadí družstvo čas L čas P body
1 Blažkov Růžovky 26,55 26,40 10
2 Blažkov Mentolky 27,19 27,73 9
3 Kramolna NTC 28,86 27,76 8
4 Černčice 32,33 32,06 7
5 Ohnišov 32,25 33,08 6
6 Kramolna NTC1 28,57 33,18 5
7 Velké Petrovice 33,56 30,51 4
Categories: Výsledky soutěží

Jednání RL 2.9.2023

RL svolána před soutěží na Kramolně členkou RL z SDH Ohnišov.

Projednáno:

  • Schváleno zapůjčení 3 členek do družstva SHD Velké Petrovice ženy.
Categories: Jednání Rady ligy

Výsledková listina Kramolna 2.9.2023

MUŽI
pořadí družstvo čas L čas P body
1 Bukovice 25,53 25,31 10
2 Ohnišov 25,96 24,83 9
3 Nový Hrádek 26,33 26,17 8
4 Kramolna NTC 25,42 26,85 7
5 Malá Čermná 28,96 27,40 6
6 Blažkov 30,49 26,94 5

 

ŽENY
pořadí družstvo čas L čas P body
1 Velké Petrovice 25,34 24,11 10
2 Kramolna NTC 25,11 25,41 9
3 Kramolna NTC1 26,74 26,10 8
4 Černčice 27,81 27,97 7
5 Blažkov Růžovky 27,92 28,90 6
6 Blažkov Mentolky 31,19 25,27 5
7 Ohnišov 47,94 46,03 4
Categories: Výsledky soutěží

Výsledková listina Vršovka 17.6.2023

MUŽI
pořadí družstvo čas L čas P body
1 Ohnišov 26,54 26,06 10
2 Blažkov 32,31 32,31 9
3 Nový Hrádek 32,44 30,78 8
4 Kramolna NTC 36,56 33,09 7
5 Bukovice 26,40 37,28 6
6 Vršovka 36,42 39,11 5
ŽENY
pořadí družstvo čas L čas P body
1 Kramolna NTC 27,29 27,76 10
2 Velké Petrovice 28,50 27,25 9
3 Ohnišov 27,16 28,78 8
4 Kramolna NTC1 29,00 28,51 7
5 Blažkov Mentolky 29,57 29,89 6
6 Blažkov Růžovky 27,57 30,18 5
7 Černčice 37,42 40,19 4
8 Vršovka 38,54 57,85 3
Categories: Výsledky soutěží