Archiv autora: Lenka

Jednání RL 8.6.2019

RL svolána při soutěži ve Lhotě za ČK členem RL SDH Vysokov.

Projednáno:

  • Projednána a schválena žádost SDH Vysokov o použití časomíry pro soutěž ve Vysokově se startovacím zařízením pistole místo fotobuňky.
  • Projednána a schválena žádost SDH Nový Hrádek a SDH Bukovice o záměně termínu podzimního kola soutěže. (Již pozměněno v Pravidlech a v Kalendáři soutěží.)
Categories: Jednání Rady ligy

Výsledková listina Blažkov 8.6.2019

MUŽI
pořadí družstvo čas L čas P body
1 Řešetova Lhota 24,99 25,06 15
2 Vršovka 25,61 26,41 14
3 Bukovice 26,59 26,29 13
4 Velké Petrovice 26,40 26,65 12
5 Meziměstí 26,39 27,10 11
6 Ohnišov 27,22 25,03 10
7 Nahořany 28,21 28,26 9
8 Lhota za Červeným Kostelcem 26,55 29,08 8
9 Nový Hrádek 25,93 29,60 7
10 Kramolna NTC 26,27 30,22 6
11 Vysokov 32,33 38,39 5
12 Malá Čermná 42,94 38,62 4
13 Černčice 43,04 41,86 3
14 Žďárky 53,42 34,04 2
ŽENY
pořadí družstvo čas L čas P body
1 Velké Petrovice 25,75 24,67 15
2 Ohnišov 26,59 27,10 14
3 Černčice 27,15 27,37 13
4 Kramolna NTC 24,97 27,53 12
5 Blažkov A 27,94 26,37 11
6 Vršovka 28,60 28,29 10
7 Kramolna NTC 1 26,00 29,47 9
8 Bohuslavice 29,60 26,75 8
9 Blažkov B 28,61 29,63 7
10 Vysokov 27,60 34,40 6
11 Lhota za Červeným Kostelcem 32,37 35,47 5
Categories: Výsledky soutěží

Jednání RL 25.5.2019

RL svolána při soutěži ve Lhotě za ČK členem RL SDH Bukovice.

Projednáno:

  • Schváleno zapůjčení stroje z SDH Ohnišov pro SDH Meziměstí pro soutěž ve Lhotě za ČK. SDH Meziměstí vyčerpalo výjimky na půjčení stroje. Další výjimka není možná.
  • Projednána a schválena žádost SDH Vysokov o zapůjčení 3 členek družstva do družstva žen.
Categories: Jednání Rady ligy

Výsledková listina Lhota za ČK 25.5.2019

MUŽI
pořadí družstvo čas L čas P body
1 Meziměstí 25,01 27,07 15
2 Nahořany 27,27 26,93 14
3 Vršovka 26,38 27,61 13
4 Lhota za ČK 27,00 28,51 12
5 Nový Hrádek 27,19 28,62 11
6 Bukovice 28,42 28,66 10
7 Ohnišov 27,03 28,81 9
8 Velké Petrovice 27,23 29,88 8
9 Malá Čermná 31,47 30,92 7
10 Vysokov 37,05 34,09 6
11 Kramolna NTC 29,20 38,72 5
12 Řešetova Lhota 30,36 40,53 4
13 Černčice 32,29 42,52 3
ŽENY
pořadí družstvo čas L čas P body
1 Kramolna NTC 1 26,13 27,52 15
2 Velké Petrovice 27,08 27,64 14
3 Černčice 25,53 27,84 13
4 Kramolna NTC 25,60 28,20 12
5 Vršovka 28,34 28,05 11
6 Ohnišov 26,17 29,07 10
7 Bohuslavice 28,64 29,92 9
8 Blažkov A 30,13 29,98 8
9 Blažkov B 29,15 31,67 7
10 Lhota za ČK 27,03 32,01 6
11 Vysokov 29,55 33,52 5
Categories: Výsledky soutěží

Výsledková listina Černčice 18.5.2019

MUŽI
pořadí družstvo čas L čas P body
1 Meziměstí 27,62 27,99 15
2 Velké Petrovice 28,51 27,96 14
3 Vršovka 25,37 31,04 13
4 Bukovice 32,48 32,57 12
5 Kramolna NTC 28,99 33,40 11
6 Černčice 34,81 29,44 10
7 Nový Hrádek 29,83 36,88 9
8 Řešetova Lhota 38,07 36,09 8
9 Lhota za Červeným Kostelcem 39,36 38,47 7
10 Ohnišov 39,66 29,06 6
11 Nahořany 36,60 42,96 5
12 Vysokov 28,03 45,05 4
13 Spy 42,96 51,24 3
14 Malá Čermná 42,44 54,65 2
ŽENY
pořadí družstvo čas L čas P body
1 Černčice 29,84 30,11 15
2 Velké Petrovice 30,45 26,77 14
3 Kramolna NTC 1 32,74 26,99 13
4 Bohuslavice 36,01 31,55 12
5 Vršovka 35,97 38,16 11
6 Blažkov B 34,28 38,80 10
7 Kramolna NTC 32,65 40,04 9
8 Blažkov A 47,60 35,56 8
9 Lhota za Červeným Kostelcem 49,65 50,59 7
10 Vysokov 42,77 55,20 6
11 Ohnišov 35,39 01:08,4 5
Categories: Výsledky soutěží

Jednání RL 18.5.2019

RL svolána při soutěži v Černčicích členem RL SDH Bukovice.

Projednáno:

  • Schváleno zapůjčení stroje z SDH Bukovice pro SDH Meziměstí pro soutěž v Černčicích. Důvod: SDH Meziměstí nemá dokončený vlastní stroj.
Categories: Jednání Rady ligy

Jednání RL 8.3.2019

Zápis jednání Rady ligy:

  • Rada ligy svolána k pravidelnému jednání 8. března 2019

Projednáno:

  • Pravidla pro rok 2019
  • Termíny soutěží
  • Změna členů rady ligy SDH Lhota za Č. K. – Petera Jan, SDH Nahořany: Kratěna Miloš
  • Návrh br. Kosinky z SDH Vysokov posunout termín zahájení podzimního kola do termínu prázdnin byl zamítnut.
  • Návrh br. Kosinky z SDH Vysokov povolit použití úzkých hadic – nebylo hlasováno – tento požadavek odporuje pravidlům požárního sportu.
Categories: Jednání Rady ligy

Výsledková listina Kramolna 22.9.2018

MUŽI
pořadí družstvo čas L čas P body
1 Bukovice 22,36 22,86 15
2 Vršovka 22,58 23,40 14
3 Ohnišov 22,59 23,83 13
4 Kramolna NTC 23,85 24,28 12
5 Nový Hrádek 23,49 26,18 11
6 Vysokov 26,39 25,03 10
7 Lhota za ČK 23,08 26,87 9
8 Nahořany 27,02 26,84 8
9 Černčice 27,78 27,28 7
10 Řešetova Lhota 26,79 30,13 6
11 Jásenná 25,98 32,33 5
12 Velké Petrovice 33,12 22,89 4
13 Malá Čermná 39,84 34,55 3
14 Říkov D D 0
ŽENY
pořadí družstvo čas L čas P body
1 Ohnišov 28,78 27,13 15
2 Bohuslavice 29,14 26,11 14
3 Vršovka 29,62 29,40 13
4 Kramolna NTC 25,38 29,72 12
5 Nový Hrádek 30,66 27,21 11
6 Lhota za ČK 31,51 29,25 10
7 Vysokov 31,00 32,56 9
8 Velké Petrovice 27,41 32,90 8
9 Blažkov B 34,24 28,89 7
10 Černčice 27,11 35,63 6
11 Blažkov A 32,39 37,04 5
12 Kramolna NTC 1 50,51 52,44 4
Categories: Výsledky soutěží

Výsledková listina Bukovice 15.9.2018

MUŽI
pořadí družstvo čas L čas P body
1 Velké Petrovice 27,07 26,68 15
2 Ohnišov 25,74 27,27 14
3 Vršovka 26,92 27,27 14
4 Bukovice 26,06 27,65 12
5 Řešetova Lhota 26,35 28,74 11
6 Vysokov 30,72 26,16 10
7 Nový Hrádek 30,39 30,99 9
8 Jásená 35,09 33,07 8
9 Nahořany 40,64 39,81 7
10 Černčice 40,38 40,68 6
11 Kramolna NTC 41,29 41,03 5
12 Malá Čermná 41,90 42,40 4
13 Lhota za ČK 42,19 42,45 3
14 Suchý Důl 101,96 62,86 2
15 Meziměstí N N 0
ŽENY
pořadí družstvo čas L čas P body
1 Ohnišov 27,72 27,51 15
2 Kramolna NTC 27,92 27,99 14
3 Blažkov B 29,10 28,06 13
4 Vršovka 28,67 29,29 12
5 Bohuslavice 27,37 29,40 11
6 Kramolna NTC 1 29,37 32,60 10
7 Velké Petrovice 29,62 33,74 9
8 Černčice 28,11 34,06 8
9 Nový Hrádek 31,57 36,02 7
10 Lhota za ČK 37,56 37,34 6
11 Blažkov A 38,71 32,44 5
12 Vysokov 58,69 44,25 4
Categories: Výsledky soutěží

Výsledková listina Nový Hrádek 1.9.2018

MUŽI
pořadí družstvo čas L čas P body
1 Vršovka 25,50 26,33 15
2 Ohnišov 28,60 25,80 14
3 Vysokov 26,93 28,62 13
4 Černčice 28,96 28,37 12
5 Nový Hrádek 27,96 29,17 11
6 Řešetova Lhota 28,28 29,30 10
7 Bukovice 30,66 30,96 9
8 Kramolna NTC 27,67 31,27 8
9 Velké Petrovice 36,26 37,08 7
10 Jásenná 33,28 37,71 6
11 Nahořany 41,27 42,39 5
ŽENY
pořadí družstvo čas L čas P body
1 Kramolna NTC 25,77 27,22 15
2 Velké Petrovice 27,86 28,11 14
3 Kramolna NTC 1 29,46 28,11 13
4 Vršovka 26,95 30,85 12
5 Bohuslavice 34,85 29,57 11
6 Blažkov B 32,72 35,78 10
7 Černčice 31,70 37,01 9
8 Nový Hrádek 36,49 41,08 8
9 Blažkov A 38,49 51,10 7
10 Vysokov 50,31 54,37 6
11 Ohnišov 36,83 59,38 5
Categories: Výsledky soutěží